| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 38.00 мм |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | AS126E |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 38.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.424 kg |
| EAN | 3030050153774 |











i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 38.00 мм |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | AS126E |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 38.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.424 kg |
| EAN | 3030050153774 |