| MAXPOWER-W | 900.0 W |
| CAPACITY | 23.00 L |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | H23MOBS4HI |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 900.0 W |
| CAPACITY: | 23.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 28.00 см |
| LENGTH: | 37.90 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782853937 |








