| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | LG |
| MODEL: | MS2042DW |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WEIGHT: | 10.00 kg |
| HEIGHT: | 25.20 см |
| LENGTH: | 32.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806096138441 |













