| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | MS2042DW |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТЕГЛО: | 10.00 kg |
| ВИСОЧИНА: | 25.20 см |
| ДЪЛЖИНА: | 32.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806096138441 |













