| POWER | 100.00 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| CUP | Yes |
| CUP CAPACITY | 450 ml |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | FMX-200CH |
| POWER: | 100.00 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| DOUBLE MIXER: | Yes |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CUP: | Yes |
| CUP CAPACITY: | 450 ml |
| CUP MATERIAL: | PLASTIC |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.250 kg |
| EAN | 3800139270940 |







