| POWER | 400 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| SPEED LEVELS | 5 |
| TURBOFUNCTION | Yes |
| Brand | WMF |
| MODEL: | KULT X 416560011 |
| TYPE: | MIXER WITHOUT BOWL |
| POWER: | 400 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| TURBOFUNCTION: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.515 kg |
| EAN | 4211129131285 |















