| PROCESSOR - CPU | AMD RYZEN 5 |
| PROCESSOR MODEL | AMD RYZEN 5 7500F |
| CPU FREQUENCY | 3.7 - 5.0 GHZ |
| CORES | 6 |
| THREADS | 12 |
| GRAPHICS CARD - GPU | AMD RADEON RX 7600 |
| POWER SUPPLY - PSU | 650 W |
| RAM | 16 GB |
| CAS LATENCY - CL | CL36 |
| Brand | LEVEL UP |
| MODEL: | QUARTZ EVO BLACK |
| PROCESSOR - CPU: | AMD RYZEN 5 |
| PROCESSOR MODEL: | AMD RYZEN 5 7500F |
| CPU FREQUENCY: | 3.7 - 5.0 GHZ |
| CORES: | 6 |
| THREADS: | 12 |
| CPU COOLER: | DEEPCOOL AG400 BK ARGB V2 |
| GPU BRAND: | ASROCK |
| GRAPHICS CARD - GPU: | AMD RADEON RX 7600 |
| PSU BRAND: | DEEPCOOL |
| PSU MODEL: | PK650D 80+ BRONZE |
| POWER SUPPLY - PSU: | 650 W |
| MOTHERBOARD: | ASROCK A620AM PRO-A |
| CHIPSET: | AM5 |
| RAM: | 16 GB |
| TYPE RAM: | DDR5 |
| RAM FREQUENCY: | 6000 MHz |
| CAS LATENCY - CL: | CL36 |
| SSD: | 1000 GB |
| DRIVE TYPE: | SSD M.2 NVMe |
| CASE MODEL: | GAMDIAS AURA GC10M V2 ARGB |
| MOTHERBOARD PORTS 1: | 4X USB-A 2.0, 3X USB-A 3.2 |
| MOTHERBOARD PORTS 2: | 1X HDMI*, LAN, AUX, USB-C |
| GPU PORTS: | 3X DP 1.4, 1X HDMI 2.1 |
| CASE PORTS: | USB-C, USB-A, AUX |
| DISPLAY: | No |
| KEYBOARD: | No |
| MOUSE: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | No |
| OS: | No |
| OPTICAL DRIVE: | No |
| Gaming: | Yes |
| NOTE: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3802510311532 |

















