| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 83.70 см |
| DIAMETER SM | 35.3 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.8 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | PRO1 ECO 50 V SLIM 1.8K PL E |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 83.70 см |
| DIAMETER SM: | 35.3 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | TITANIUM |
| NOMINAL POWER KW: | 1.8 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| PROTECTION: | IPX3 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 5411692119355 |
















