| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 83.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 35.3 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.8 KW |
| Марка | ARISTON |
| МОДЕЛ: | PRO1 ECO 50 V SLIM 1.8K PL E |
| ОБЕМ: | 50 L |
| ВИСОЧИНА: | 83.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 35.3 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ТИТАНИЕВ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.8 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ЗАЩИТА: | IPX3 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5411692119355 |
















