| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 96.85 см |
| DIAMETER SM | 44.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.8 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | GENIUS STEATITE WI-FI 100 |
| NETCAPACITY: | 100 L |
| HEIGHT: | 96.85 см |
| DIAMETER SM: | 44.5 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| NOMINAL POWER KW: | 1.8 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538513533 |

















