| ОБЕМ | 100 L |
| ВИСОЧИНА | 96.85 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.5 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.8 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | GENIUS STEATITE WI-FI 100 |
| ОБЕМ: | 100 L |
| ВИСОЧИНА: | 96.85 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 44.5 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | КЕРАМИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.8 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538513533 |

















