| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 84.40 см |
| DIAMETER SM | 45.2 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR1000T 80 B |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 84.40 см |
| DIAMETER SM: | 45.2 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | АВТОМАТИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 2758 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | IPX4 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321342500 |























