| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.10 см |
| DIAMETER SM | 44.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR2000T 80 B |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 82.10 см |
| DIAMETER SM: | 44.5 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 2758 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | IPX4 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321342579 |























