| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 76.80 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WVY05039F 1.5KW |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 76.80 см |
| DIAMETER SM: | 38.7 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035780970 |













