| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 76.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVY05039F 1.5KW |
| ОБЕМ: | 50 L |
| ВИСОЧИНА: | 76.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 38.7 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780970 |













