| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 120.70 см |
| DIAMETER SM | 38.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | ES80V-B2(B) |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 120.70 см |
| DIAMETER SM: | 38.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | NICKEL |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.4 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1389 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6941467356382 |
















