| NETCAPACITY | 10 L |
| HEIGHT | 43.80 см |
| DIAMETER SM | 26.8 см |
| TYPE | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | Mini Pro Inox 10L |
| NETCAPACITY: | 10 L |
| HEIGHT: | 43.80 см |
| DIAMETER SM: | 26.8 см |
| TYPE: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| TANK TYPE: | RUSTPROOF |
| HEATER TYPE: | NICKEL |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 525 |
| PROTECTION: | IP24 |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8606007735116 |














