| ОБЕМ | 10 L |
| ВИСОЧИНА | 43.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 26.8 см |
| ТИП | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | Mini Pro Inox 10L |
| ОБЕМ: | 10 L |
| ВИСОЧИНА: | 43.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 26.8 см |
| ТИП: | МОНТАЖ ПОД МИВКА |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | НЕРЪЖДАЕМ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | НИКЕЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 525 |
| ЗАЩИТА: | IP24 |
| ГАРАНЦИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 8606007735116 |















