| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 61.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.3 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.1 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | STEATITE TURBO S 50 L |
| ОБЕМ: | 50 L |
| ВИСОЧИНА: | 61.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 43.3 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СУХ КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.1 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ЗАЩИТА: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538413512 |













