| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.5 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVS08044FD |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 43.5 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.4 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1412 |
| ЗАЩИТА: | IP24 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780963 |






























