| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 80.00 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | OPRO PLUS S 80 L |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 80.00 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TYPE: | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1428 |
| PROTECTION: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538530813 |













