| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 5.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 9.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 47.0 см |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | WD5i9043BWFS |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 5.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 9.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONCOMPL: | 266 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONCOMPLE: | 72 L |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONWASHIN: | 38 L |
| DURATION COMPLETECYCLE: | 7:29 |
| DURATION WASHINGCYCLE: | 3:38 |
| QUICK PROGRAM: | 15 мин |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 72.0 dB |
| EASY IRONFUNCTION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| AUTOPROGRAM WASH AND DRY: | Yes |
| SPECIAL PROGRAM DUVET: | Yes |
| SPECIAL PROGRAM BLANKET: | Yes |
| PROGRAM DRUM CLEANING: | Yes |
| FUNCTION ADDCLOTHES: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 47.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901101834416 |





















