| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 8.0 kg |
| DEPTH | 54.0 см |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | BDE 86436 WSV EE |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 8.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | D |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONCOMPL: | 307 kWh |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONWASHI: | 47 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONCOMPLE: | 65 L |
| DURATION COMPLETECYCLE: | 9:20 H |
| DURATION WASHINGCYCLE: | 3:25 H |
| QUICK PROGRAM: | 15 мин |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 75.0 dB |
| START DELAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 54.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147668948 |



















