| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 8.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 54.0 см |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | FFWDB 864349 BV EE |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 8.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | D |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | B |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONWASHI: | 63 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONCOMPLE: | 65 L |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONWASHIN: | 48 L |
| DURATION COMPLETECYCLE: | 9:20 |
| DURATION WASHINGCYCLE: | 3:30 |
| QUICK PROGRAM: | 30 мин |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 75.0 dB |
| START DELAY: | Yes |
| AUTOPROGRAM WASH AND DRY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 54.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437636509 |




























