| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | EEQ47210L |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 13 |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 44.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| START DELAY: | Yes |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543796717 |
























