| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | XI 1 C3TB2FB |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 11 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 43.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| FLOOR ILLUMINATION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:35 |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 81.60 см |
| WIDTH: | 44.8 см |
| DEPTH: | 57.5 см |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6925777874446 |





































