| PROGRAMMES NUMBER | 10 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | XPI 8D9FFB |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 8 |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 49.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 10 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:10 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 58.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.0 L |
| HEIGHT: | 59.70 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 50.0 см |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| MODEL: | XPI 8D9FFB |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 8 |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 49.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 10 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:10 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 58.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.0 L |
| HEIGHT: | 59.70 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 50.0 см |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 34.000 kg |
| EAN | 6925777803330 |




























