| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 10 |
| TEMPERATURES NUMBER | 6 |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WH7IA15AM6L0 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 15 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 10 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 6 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| FLOOR ILLUMINATION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.9 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 55.5 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437059902 |























