| POWER | 1600.00 W |
| HEATING LEVELS | 4 |
| WORK LEVELS | 2 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | DREAME |
| MODEL: | GLORY HIGH SPEED ROSE SIL |
| TYPE: | СЕШОАР |
| POWER: | 1600.00 W |
| HEATING LEVELS: | 4 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| CONCENTRATOR: | Yes |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.80 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.200 kg |
| EAN | 6973734684256 |

















