| POWER | 2000.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| TOURIST | No |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | D3015 |
| POWER: | 2000.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| TOURIST: | No |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008496759620 |








i
"" Today


| POWER | 2000.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| TOURIST | No |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | D3015 |
| POWER: | 2000.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| TOURIST: | No |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.800 kg |
| EAN | 4008496759620 |
Total price:53.60 €/104.83 лв.