| POWER | 2300.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CV5820F0 |
| POWER: | 2300.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| TURBO JET: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.029 kg |
| EAN | 3121040076989 |












