Neon 613 G2 са кабелни слушалки, предназначени за тези, които предпочитат солидно изработени геймърски аксесоари, добро качество на звука и опционална RGB подсветка. V-образният звук благоприятства басите и високите тонове, но сме обърнали внимание на това усилването да е меко и пространствено. В резултат на това Neon 613 G2 няма да заглушават басовите звуци, важни за виртуалния геймплей - като стъпки, презареждане на оръжия или използване на специални способности. Така че това е чудесен избор за геймъри, които искат да си спечелят конкурентно предимство.
ВИСОКОКАЧЕСТВЕН ЗВУК
Neon 613 G2 са оборудвани с висококачествени 50-милиметрови драйвери, предлагащи широка честотна лента от 20 до 20 000 Hz. Освен това значително подобрихме звуковите детайли в сравнение с предишната версия, така че слушалките ще бъдат чудесен избор не само за гейминг, но и за меломаните. Използвайте ги както желаете.
ЕЛЕГАНТНА ПОДСВЕТКА
Neon 613 G2 ще се харесат и на любителите на минималистичния дизайн, за които повечето от моделните слушалки на пазара идват с твърде агресивна RGB подсветка. Вместо това, Neon 613 G2 разполагат с фин осветен кръг по периметъра на корпуса, който се слива перфектно с цветовете на слушалките: антрацит и снежнобяло. И двата съответстват на цветовия стандарт на другите ни продукти. Елегантният дизайн ще се впише във всяка компютърна конфигурация.
СВОБОДНА КОМУНИКАЦИЯ
Комуникацията е един от най-важните елементи за отборната победа - както на работното място, така и по време на интензивна игра. Кондензаторният микрофон с честотна характеристика от 10 до 10 000 Hz ще ви позволи ясно и точно да информирате членовете на екипа си за текущата ситуация, не само на бойното поле. Независимо дали работите или играете - отличната комуникация ще ви помогне да постигнете успех.
УДОБНИ НАУШНИЦИ
Знаем колко важно е усещането за удобство при носенето на слушалки часове наред. Neon 613 G2 предлагат комфорт дори по време на най-дългите игри благодарение на гъвкавата лента за глава, която се адаптира към формата и големите хибридни (частично текстилни) подложки, които осигуряват адекватен въздушен поток към ухото дори в горещи дни, за да се елиминира неприятното изпотяване. Използването на този материал е гаранция и за издръжливост, без недостатъците на "лющещата" се еко кожа.
КОНТРОЛ НА ЗВУКА И ПОДСВЕТКАТА
В GENESIS вярваме, че пълният комфорт на вашите слушалки е нещо повече от просто удобство при носенето им - става въпрос и за лесното боравене с тях. Така че, ако е необходимо, можете мигновено да изключите LED подсветката или микрофона чрез удобни контроли, разположени на кабела. Освен това можете да променяте силата на звука със скролера на един от наушниците.
СВЪРЖЕТЕ СЕ СЪС СВЕТА НА ДОБРИЯ ЗВУК
Може да използвате слушалките като ги свържете към компютъра чрез 2,2-метровия кабел (в комплекта ще намерите и специален сплитер). Това е достатъчно, за да използвате Neon 613 G2 с пълна свобода - без да се притеснявате, че ще изключите устройството от компютъра, конзолата или друго оборудване с твърде рязко движение на главата. Включването на подсветката изисква свързване на слушалките през USB.
| TYPE | OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | GENESIS |
| MODEL: | NEON 613 G2 RGB BLACK NSG-2307 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 112 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.2 м |
| INTERFACE: | AUX 3.5 mm, USB-A for RGB |
| Gaming: | Yes |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5901969449242 |



















