| TYPE | СТЕРЕО IN EARS |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | JBL |
| MODEL: | QUANTUM 50C WHITE |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО IN EARS |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 16 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 97 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| INTERFACE: | 4 pole 3.5 mm jack + TYPE C |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130015489 |



















