Blackview W50 Pro
Покорявай повече. Всеки удар на сърцето е по-силен.
Суперярко LED фенерче 丨 Над 30 дни обичайна употреба丨GoMore алгоритми за проследяване на съня

СУПЕРЗДРАВ СМАРТ ЧАСОВНИК СЪС СУПЕРНАДЕЖДНО ЯРКО ФЕНЕРЧЕ
Устойчив на солени пръски, алкохол, козметика
Защо да избереш Blackview W50 Pro
- No. 1 - Суперздрав смарт часовник със супернадеждно ярко фенерче
- No. 2 - Високо качество, oтделна безжична Bluetooth технология за обаждания
- No. 3 - 1.45" суперясен дисплей & най-голямата 960mAh батерия


Нова технология за цветно маслено запълване
Белите шрифтове на W50 Pro са произведени чрез изцяло нов процес на маслено запълване, осигуряващ изключителна устойчивост на солени пръски. Ето защо, независимо дали се потите обилно във фитнеса или готвите в задимена кухня, не е необходимо да сваляте W50 Pro. Ярките му шрифтове няма да избледнеят лесно дори от досег с алкохол или козметика, което гарантира неговата издръжливост.
Здрава конструкция
Издържа до 7 кг сила на опън
Здравата каишка и корпусът на W50 Pro му позволяват да издържи на сили на опън до 7 кг. Следователно, дори ако каишката на вашия часовник от време на време се закачи за други предмети и бъде издърпана силно, не е нужно да се тревожите, че ще се скъса. Часовникът непрекъснато и надеждно ще записва вашия пулс и нивата на кислород в кръвта, превръщайки се в мощен помощник във вашите приключения.


Устойчив при плуване, дъжд и пръски
IP68 рейтинг за водо-и прахоустойчивост
Бъдете сигурни, че водните капчици от измиване на ръцете или лек дъжд няма да повредят W50 Pro с неговата водоустойчивост до 10 метра. Освен това неговият рейтинг IP68 също предотвратява напълно проникването на прах. Независимо дали се занимавате с дейности на открито, като туризъм и колоездене, или почиствате стаята си, можете да сте сигурни, че прахът няма да е проблем.
Изхвърлете водата вътре с едно докосване


Бъдете безстрашни.
С вграденото LED фенерче, Blackview W50 Pro е готов да ви преведе през най-тъмните среди. Независимо дали сте на поход, къмпинг или се придвижвате в условия на слаба светлина, той гарантира, че никога няма да останете на тъмно. Винаги, когато имате най-голяма нужда от него, той осигурява спокойствие. Вървете по-далеч и не губете пътя, независимо къде ви отвежда приключението ви.
Стабилно и безпроблемно набиране и отговаряне на повиквания
W50 Pro поддържа Bluetooth технология с два режима. Класическият безжичен BT се използва основно за предаване на аудиосигнали, докато нискоенергийният безжичен BT е подходящ за предаване на малки по обем данни. Същевременно, чрез предаването на аудиосигнали и други данни поотделно, W50 Pro избягва интерференция между различните сигнали и гарантира стабилни и висококачествени обаждания.


- 960mAh гигантска батерия
- До 700 нита яркост
- Суперясен дисплей
- 1,45“ широка зрителна зона
1.45" суперясен сензорен дисплей
Blackview W50 Pro може да се похвали с издръжлив 1.45-инчов цветен дисплей с HD 360x360 резолюция, която гарантира, че виждате всеки детайл с кристална яснота. Разработен за приключенски дух, неговият първокласен PVD метален корпус предлага здраво, но стилно покритие, което издържа на природните стихии. Без значение дали сте на поход, работите или се наслаждавате на дейности на открито, той е вашият надежден спътник.


Добра видимост дори на слънце
Подкрепени от дисплея на W50 Pro, който може да се похвали с яркост до 700 нита, независимо дали при ярка дневна светлина или тъмна нощна среда, можете ясно и лесно да видите информацията, показана на екрана. Просто вдигнете китката си, за да проверите за пропуснати повиквания, известия за съобщения, спортен статус и други, точно както на мини смартфон.
Навременно внимание към вашето благосъстояние
Blackview W50 Pro е в състояние да проследява и записва нивата на кислород в кръвта ви през целия ден. За фитнес ентусиасти, възрастни хора или тези, които хъркат през нощта, наблюдението на показателите за кислород в кръвта може да предостави ценна информация за здравето на вашата дихателна система, позволявайки навременно да обърнете внимание на здравето си.


Проследявайте сърдечния си ритъм
Следете пулса си денонощно с проследяване в реално време. Независимо дали сте активни или си почивате, Blackview W50 Pro ви информира за ритъма на тялото ви, като ви предупреждава за промените и ви помага да останете във върхова физическа форма. Прости, надеждни данни - всеки ритъм, всеки ден.
Контролирайте дихателния си ритъм, повишете капацитета на белите си дробове
Просто активирайте упражнения за дишане на W50 Pro и часовникът ще ви напътства през научно дълбоко дишане, като ви помага да контролирате дихателния си ритъм и отпускането на тялото ви. Особено подходяща функция за професионални атлети, упражненията за дишане може да повиши капацитета на белите им дробове, за да ги подготви за следващата интензивна тренировка.


Подобрени GoMore алгоритми, освежаващ сън
С наблюдение на съня в реално време, задвижвано от GoMore алгоритмите, получавате ценна информация за качеството на съня ви всяка нощ. Проследявайте всяка фаза на съня и получавайте персонална обратна връзка, за да подобрите почивката си. Събуждайте се освежени и готови да поемете предизвикателствата на деня, като знаете, че сте си набавили необходимия възстановителен сън.
Изгаряйте калории!
Правите упражнения с неохота и стоиите седнали цял следобед? Педометърът може да записва всекидневното ви ходене пеша и тичане и да пресмята колко калории сте изгорили. Той непрекъснато ви мотивира да извършвате всекидневни дейности, да водите здравословен начин на живот и да постигате всекидневните си фитнес цели.


100+ тренировъчни режима
Животът определено може да е по-здравословен с практикуването на спорт, но Blackview W50 Pro го прави още по-здравословен, като записва данни за вашите упражнения. Със 100+ тренировъчни режима, като бадминтон, ходене по фитнес пътека и още, W50 Pro ви информира за вашите метрики при тичане или скачане, или ви дава по-подробни данни за упражненията всеки път, когато тренирате за по-добрата си физическа форма.

Персонализирани менюта на часовника
Blackview W50 Pro е съчетан със силно персонализиран потребителски интерфейс. Изберете от интерфейса с разделение на шест квадрата и минималистичния потребителски интерфейс, подобен на списък. Винаги можете да намерите това, което подхожда на вашия стил.
Чувствайте се свободни да промените личността си
Blackview W50 Pro идва с 5 изящни вградени циферблата и след безпроблемно свързване с приложението можете свободно да изтеглите до 100+ циферблата във всеки стил. Персонализирайте часовника си според желанията си и го направете толкова готин, колкото желаете.

| DISPLAY SIZE INCH | 1.45 " |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | BLACKVIEW |
| MODEL: | W50 PRO BLACK |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| RESOLUTION: | 360x360 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.45 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.68 см |
| CPU: | Realtek 8763EWE |
| GPS: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP68 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 62.8 g |
| CASE SIZE: | 55 MM |
| DIMENSION: | 55.4 X 52.3 X 14.5 ММ |
| BATTERY TYPE: | 960 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| OTHERS: | LED ФЕНЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6931548319351 |















