| DISPLAY SIZE INCH | 1.70 " |
| SIM CARD TYPE | NANO |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | No |
| Brand | XMART |
| MODEL: | KIDS K3 4G PURPLE |
| DISPLAY TYPE: | IPS |
| RESOLUTION: | 240x280 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.70 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 4.30 см |
| INTERNAL MEMORY: | ROM: 128 MB, RAM: 64 MB |
| OS: | RTOS |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| MEMORY CARD SLOT: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WLAN: | Yes |
| NFC: | No |
| CAMERA: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | No |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | No |
| SLEEP TRACKING: | No |
| BURNED CALORIES: | No |
| SPO2: | No |
| DUST/WATER PROOF: | IP68 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| CASE SIZE: | 51 MM |
| DIMENSION: | 51.2X42.8X15.5 MM |
| BATTERY TYPE: | 770 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| OTHERS: | +ЛИЛАВА КАИШКА В КОМПЛЕКТА |
| COLOUR: | PURPLE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100433 |






















