| REAR CAMERA | 2.00 MPx |
| DUAL SIM | No |
| FMRADIO | Yes |
| BATTERY CAPACITY | 1300 mAh |
| Brand | MYPHONE |
| MODEL: | HARMONY LTE PRALINE COLLECTION |
| TYPE: | FEATURE PHONE |
| PROCESSOR SPEED: | 1 GHz |
| REAR CAMERA: | 2.00 MPx |
| AUTOFOCUS: | No |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | No |
| DUAL SIM: | No |
| A-GPS SUPPORT: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| NFC: | No |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | No |
| MP3: | No |
| FMRADIO: | Yes |
| WEIGHT: | 85 g |
| DIMENSION: | 111 X 54 X 21 MM |
| BATTERY CAPACITY: | 1300 mAh |
| FINGERPRINT: | No |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | LED ФЕНЕР, SOS БУТОН |
| EAN | 5902983632269 |




































