| ЗАДНА КАМЕРА | 2.00 MPx |
| DUAL SIM | Не |
| FM РАДИО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1300 mAh |
| Марка | MYPHONE |
| МОДЕЛ: | HARMONY LTE PRALINE COLLECTION |
| ТИП: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1 GHz |
| ЗАДНА КАМЕРА: | 2.00 MPx |
| АВТО ФОКУС: | Не |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| DUAL SIM: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| NFC: | Не |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Не |
| MP3: | Не |
| FM РАДИО: | Да |
| ТЕГЛО: | 85 g |
| РАЗМЕР: | 111 X 54 X 21 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1300 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | LED ФЕНЕР, SOS БУТОН |
| EAN | 5902983632269 |




































