| CPU | APPLE A19 |
| DISPLAY SIZE INCH | 6.10 " |
| INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| REAR CAMERA RESOLUTION | 48 MP |
| FINGERPRINT | No |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | 17E 256GB WH MHRW4ZD/A |
| CPU: | APPLE A19 |
| TYPE: | SMARTPHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 6.10 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 15.49 см |
| DISPLAY TYPE: | Super Retina XDR, OLED |
| RESOLUTION: | 2532x1170 |
| INTERNAL MEMORY: | 256 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | No |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 48 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 12 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | IOS |
| DUAL SIM: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | NANO+eSIM |
| GPS: | Yes |
| A-GPS SUPPORT: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| NFC: | Yes |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | Yes |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| DUST/WATER PROOF: | IP68 |
| FINGERPRINT: | No |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 195951030784 |


























