| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| MATERIAL OF THE JUG | PLASTIC |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR1919/70 |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| MATERIAL OF THE JUG: | PLASTIC |
| PULP REGULATOR: | Yes |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | Yes |
| ANTI SLIP FEET: | Yes |
| ANTI-DROP SYSTEM: | Yes |
| DISASSEMBLE: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.050 kg |
| EAN | 8710103777342 |








