| POWER | 150 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MESM500W |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 150 W |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | No |
| DISASSEMBLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.600 kg |
| EAN | 4242002956015 |







i
"" Today

| POWER | 150 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MESM500W |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 150 W |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | No |
| DISASSEMBLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.600 kg |
| EAN | 4242002956015 |