| POWER | 150 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | ZC420E38 |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 150 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.80 L |
| COLOUR: | СРЕБРИСТ/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.100 kg |
| EAN | 3016661152665 |







i
"" Today
| POWER | 150 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | ZC420E38 |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 150 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.80 L |
| COLOUR: | СРЕБРИСТ/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.100 kg |
| EAN | 3016661152665 |
Total price:199.40 €/389.99 лв.