| МОЩНОСТ | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | ZC420E38 |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.80 L |
| ЦВЯТ: | СРЕБРИСТ/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.100 kg |
| EAN | 3016661152665 |









