| МОЩНОСТ | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА КАНАТА | ПЛАСТМАСА |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR1889/70 |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| РЕГУЛАТОР ЗА ПУЛПА: | Не |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Да |
| НЕПЛЪЗГАЩИ КРАЧЕТА: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.859 kg |
| EAN | 8710103795636 |













