| МОЩНОСТ | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА КАНАТА | ПЛАСТМАСА |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR1919/70 |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| РЕГУЛАТОР ЗА ПУЛПА: | Да |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Да |
| НЕПЛЪЗГАЩИ КРАЧЕТА: | Да |
| АНТИКАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.050 kg |
| EAN | 8710103777342 |








