| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MESM500W |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Не |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.600 kg |
| EAN | 4242002956015 |







i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MESM500W |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Не |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.600 kg |
| EAN | 4242002956015 |