| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 45 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.22 L |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | SQUEEZE & GO WH. |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 45 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.22 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.145 kg |
| EAN | 8422160056239 |












