| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 45 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.22 L |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | SQUEEZE & GO WH. |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 45 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.22 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.145 kg |
| EAN | 8422160056239 |












