| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDWEF1034DSS-WC |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 10 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 44.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:35 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 59.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.5 L |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 44.80 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939962629469 |


















