| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 12.00 мм |
| WORKING LENGTH | 340 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | S4 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 12.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 340 мм |
| TOTAL LENGTH: | 400.00 мм |
| EAN | 5902062606501 |



| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 12.00 мм |
| WORKING LENGTH | 340 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | S4 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 12.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 340 мм |
| TOTAL LENGTH: | 400.00 мм |
| EAN | 5902062606501 |