| MAX WEIGHT | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 600 X 400 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 70 " |
| Brand | ONE FOR ALL |
| MODEL: | WM2670 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| MAX WEIGHT: | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 600 X 400 |
| FUNCTIONS: | FIXED |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 70 " |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | WM2670 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 70 " |
| MAX WEIGHT: | 40 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 600 X 400 |
| FUNCTIONS: | FIXED |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8716184076527 |



















